Вас вітає педагог групи розвитку для мам з дітками віком 6-12 міс. «Гуглики».

Чи знаєте Ви, що цей вік є дуже важливим етапом розвитку дитини . В цьому періоді закладаються такі важливі якості як цілеспрямованість та наполегливість, вміння присвоїти корисне та відмовитися від непотрібного, вміння балансувати, виживати та розвиватися в будь-яких умовах і ситуаціях.

Друге півріччя життя людини є фундаментом майбутньої цілісності особистості, початком інтелектуального аналізу та запорукою мистецтва брати від життя краще. Малюк вчиться наполегливо, включаючи волю та тренуючи впевненість, приймати самостійні тілесно-вольові рішення в комфортних та дискомфортних ситуаціях.

За умови адекватної підтримки батьків та створення оптимальних умов у цьому віці мацьопа отримує розум лідера, героя, ведучого, активного дослідника свого світу.

Наші програми розраховані на розвиток вищеописаних якостей усіх учасників групи (і діток, і мам)

 

Ці заняття сприяють природному загартовуванню мацьоп, чудовому фізичному розвитку та хорошому настрою щодня!


Заняття проводяться у спеціальному дитячому басейні (чиста та тепла вода) за методикою нашого центру під наглядом кваліфікованих інструкторів.

Під час занять у басейні, для мацьоп створюється сприятливе середовище, завдяки якому вони швидко починають спраймать воду, як рідне, безпечне та комфортне середовище. У такому середовищі малюки швидко згадують природні навики плавання, руху у воді, затримки дихання, пірнання.