Це заняття включає в себе знайомство з конем, навики верхової їзди, весело і цікаво проведений час на свіжому повітрі. 

 

А для старших мацьоп (від 4-х років) ми пропонуємо освоєння первинних навиків верхової їзди :

  • комплекс спеціальних вправ, що допомагають освоїти правильну поставу вершника, навчитись тримати баланс на коні, первинні технічні набуття.

Заняття верховою їздою розвивають координацію. Щоб пристосуватися до рухів тіла коня, необхідно координувати рух тіла в цілому і кожної кінцівки окремо. Завдяки цьому досягається необхідний рівень природної концентрації.

 

 

 

 

 

 

 

Вас вітає педагог групи розвитку для мам з дітками віком 1-2 роки «Топтасики» .

Топ-топ, крок за кроком мацьопи вчаться ходити, утримувати рівновагу і осягати новий для себе світ у вертикальній орієнтації. Крок за кроком вони стають все більш відважними та гнучкими.

Знайте , що у  цьому віці закладається свідомість відважного першопрохідця, першовідкривача, сміливця! Топтасики захоплюються тим , чого вони не знають, не мають, не вміють. Вони готові залишати те, з чим було добре, і йти до невідомого, переживати нові відчуття, відкривати нові простори, випробовувати нові навантаження.

Будьте свідомі того, що у цьому віці діти вчаться долати страх перед падіннями, втратами та помилками! Навик переживати падіння формує внутрішнє право на помилку, рішучість підніматися після невдачі, жагу йти до мрії попри все, розуміти втрату , як спосіб відкриття нових можливостей.

На заняттях цієї групи ми максимально звертаємо увагу на розвиток саме цих якостей людини та створюємо умови для їх якісної «інсталяції».

 

Ці заняття сприяють природному загартовуванню мацьоп, чудовому фізичному розвитку та хорошому настрою щодня!


Заняття проводяться у спеціальному дитячому басейні (чиста та тепла вода) за методикою нашого центру під наглядом кваліфікованих інструкторів.

Під час занять у басейні, для мацьоп створюється сприятливе середовище, завдяки якому вони швидко починають спраймать воду, як рідне, безпечне та комфортне середовище. У такому середовищі малюки швидко згадують природні навики плавання, руху у воді, затримки дихання, пірнання.