“Допитливі бурундучки” – це група, яка створена для дітей у віці від 2 до 3 років. Заняття спрямовані на адаптацію дитини до самостійного перебування у групі.

 

Діти в цьому віці прагнуть самостійності, навчаються власноруч одягатися, їсти, малювати, бавитись, долати фізичні перешкоди. Між другим та третім роком життя важливо надати дитині довірчий простір для комунікацій з іншими дітьми та дорослими, для прояву ініціативи, опанування основними навичками самообслуговування.

Окрім цього, у 3-х річному віці дитину віддають у садок, де вона залишається сама і де нема змоги батькам бути присутніми на занятті. Перед дитиною постає багато складнощів, таких як: одягатися, їсти, ходити в туалет, мити руки без мами. Для дитини такий процес може бути дуже травматичним. Оскільки три роки вона знаходилась постійно з людьми, яких добре знає, і раптом її відвели і залишили з абсолютно чужими людьми, ще й у незнайомому приміщенні.

Це заняття включає в себе знайомство з конем, навики верхової їзди, весело і цікаво проведений час на свіжому повітрі. 

 

А для старших мацьоп (від 4-х років) ми пропонуємо освоєння первинних навиків верхової їзди :

  • комплекс спеціальних вправ, що допомагають освоїти правильну поставу вершника, навчитись тримати баланс на коні, первинні технічні набуття.

Заняття верховою їздою розвивають координацію. Щоб пристосуватися до рухів тіла коня, необхідно координувати рух тіла в цілому і кожної кінцівки окремо. Завдяки цьому досягається необхідний рівень природної концентрації.

 

 

 

 

 

 

 

Ці заняття сприяють природному загартовуванню мацьоп, чудовому фізичному розвитку та хорошому настрою щодня!

Заняття проводяться у спеціальному дитячому басейні (чиста та тепла вода) за методикою нашого центру під наглядом кваліфікованих інструкторів.
 
Під час занять у басейні, для мацьоп створюється сприятливе середовище, завдяки якому вони швидко починають спраймать воду, як рідне, безпечне та комфортне середовище. У такому середовищі малюки швидко згадують природні навики плавання, руху у воді, затримки дихання, пірнання.