Танець - це життя. Життя в якому відчуваєш себе вільно та легко.

Танцюєш - значить живеш.

Давайте навчимо наших дітей заряжатися бадьорістю, здоров'ям і чудовим настроєм!

У ПРОГРАМІ:

  • весела та казкова хореографія
  • ритміка
  • вправи на гнучкість
  • розвиток координації та тілесної пам'яті
  • формування правильної постави та гарного тіла

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для дітей будь-якого віку дуже важливо відчувати своє тіло, вільно рухатися.

Музика має магічний вплив на людину - гармонізує діяльніть правої та лівої півкулі головного мозку. Музичний вплив на дитину реалізується поступово, через ритм, пульсування слабих та сильних долей, особливості мелодії та загальну атмосферу гри. Через музику діти краще пізнають світ, бо перевтілюються в образи, що малює мелодія. Саме тут є можливість формувати і розумові здібності дитини: прості музичні фрази поєднуються з конкретними діями (поняття швидко, повільно, тихо, голосно).

Танець розвиває емоційну сферу дитини, а також музичний слух, відчуття ритму, музичні смаки та уподобання. Розмаїття музичних вражень та рухів призводить до формування зацікавленності та потреби у музиці, дитина намагається проявити себе практично у співі та русі. 

Якщо дитина має можливість танцювати та імпровізувати - вона вчиться виражати свої емоціїї, почувається більш вільною і сміливою.

Танцювальна група дає можливість розвинути у мацьопі почуття ритму та пластику, гнучкість та вміння імпровізувати, можливості взаємодіяти з діточками у групі, створювати спільні рухи та танці.

Запрошуємо дітей у груру від 3 до 6 років.

 

Тривалість заняття: 45 хв

Детальна інформація та реєстрація за тел.: 067 674 91 97