Основними компонентами заняття є робота з голосом, слухом, тілом, уявою, увагою в ігровій формі та способом чергування діяльностей. Метою курсу є розвиток уваги, пам’яті, творчого мислення, фантазії, уяви, відчуття ритму, тактильних відчуттів, пластики, мовлення (м’язів артикуляційного апарату), слуху, дихання. Важливим чинником є отримання позитивних емоцій, які сприяють гармонійному розвитку особистості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Приблизна структура заняття:
1. Знайомство, привітання.
Вітання проходить у формі музично-ритмічної гри і спрямоване на підняття настрою та отримання позитивних емоцій.


2. Артикуляційна гімнастика. (розвиток мовного апарату)
Вправи на тренування рухливості м’язів губ, язика, м’якого піднебіння, нижньої щелепи. Мімічна гімнастика. Вправи на розвиток дрібних м’язів обличчя. Вправи на дихання, розвиток легенів, діафрагми.


3. Голосові вправи
Вправи на розвиток голосу.


4. Розминка.
Це комплекс вправ на розвиток тіла, пластики, ритміки, які розігрівають організм дитини для виконання творчих завдань. Робота із сценічним рухом спрямована на відчуття свого тіла, гнучкості, рухливості та координації рухів.


5. Етюди
Творчі вправи, які через принцип наслідування станів, відтворення ситуацій, зображення предметів та істот довколишнього світу, переживання різних емоцій, роботи з уявними предметами, спрямовані на розвиток творчого мислення, фантазії, уваги, пластики, спостережливості.


6. Основи музичного розвитку
Знайомство з базовими музичними характеристиками, такими як ритм, темп, мелодика, висота і довжина звуку, лад, динаміка. Знайомство та своєння музичних інструментів, оволодіння початковими навиками гри на деяких з них (ударні, шумові, фортепіано, ксилофон, гітара, сопілка). Прослухування музичних фрагментів, їх аналіз та творча інтерпретація, що сприяє формуванню музичного смаку.


7. Робота над спектаклем.
Постановка спектаклю – обов’язковий елемент навчання. Діти матимуть можливість продемонструвати свої вміння і здібності. Кожна дитина матиме свою індивідуальну роботу відмінну від інших, але в рівній кількості відповідно до бажання та навичок.

Детальна інформація та запис у групу за тел.: 067 674 91 97