vika b У 1993 році закінчила факультет Комп’ютерної техніки Львівського політехнічного інституту.
Ще зі школи мріяла працювати з дітками. Тому, коли моя донечка підросла, я вирішила отримати другу освіту. В 2007 році закінчила Практичну психологію. А вже у 2008 році мені запропонували роботу з дітками 4-6 років.
З березня 2013 року і по сьогоднішній день працюю з дітьми віком від 0 до 1 року інструктором раннього плавання. Маю досвід роботи з вагітними (аквааеробіка), а також з дітками всіх вікових категорій як на суші так і на воді.
У вільний час надаю перевагу гірським лижам та вело прогулянкам. І, звичайно, не уявляю своє життя без подорожей. Я прагну пізнавати світ, пізнавати себе у цьому світі. Впевнена, що якщо ми хочемо чогосьнавчити дитину, потрібно постійно вчитися самому. І я вчуся. Вчуся весь час. Вчуся завжди і скрізь. І мені подобається вчитися.
«Багато чому я навчився усвоїх наставників, ще більше -у своїх товаришів, але найбільше -у своїх учнів.»

Мама чарівної донечки, педагог раннього розвитку. Педагог групи "Топтастики" 1-2 роки та групи "Допитливі борундучки" 2-3 роки.


Діти це прекрасний період у житті дорослих людей, адже саме вони дають нам великий ресурс до змін, навчають нас новим вмінням, повертають нас у дитинство.


Спілкування з дітьми для мене немов казка, в яку я поринаю щоразу проводячи заняття. Для мене найважливіше не навчити їх чомось, а допомогти їм дізнаватись про світ цікаво і творчо. На заняттях я намагаюсь створити для них теплу і затишну атмосферу, у якій вони зможуть робити свої перші відкриття захоплено.

 

 

 

 

 

 

 

 Педагог групи «Танці для Мацьоп», інструктор з гравіті-йоги.  

 

У 2011 р. закінчила Львівський поліграфічний коледж УАД за спеціальністю «Обробка текстової, графічної та образної інформації». З 2011 р. до 2013 р. працювала у ПП «Агенція «Мастак» дизайнером з поліграфії та менеджером з реклами. На даний час навчаюсь на ІІ курсі НЛУУ за спеціальністю «Менеджмент». У 2012 р. закінчила Львівську державну хореографічну школу.


В роботу з дітьми мене привела моя маленька сестричка Анюта. Вона показала мені що діти – це радість, натхнення та життя! Зараз, працюючи з дітьми я здійснюю свою мрію – навчаю їх танцям. Моєю метою є навчити дітей любити танець та допомогти їм зробити перші танцювальні «па».


Тож тепер насолоджуюся чарівним, сонячним та творчим життям, яке дарують мені наші Мацьопи!

 

 

 

 

Олена Жабіна, 1987р народження. Інструктор з гімнастики та аква-гімнастики для вагітних, інструктор з підготовки до пологів, консультант з грудного вигодовування РЦ «Мацьопа», педагог раннього розвитку, мама трьох дітей.

Досвід роботи з вагітними майже 3 роки у РЦ «Мацьопа». 

 

Досвід роботи з дітьми понад 7 років, у який входить групова та індивідуальна робота з дітьми з особливими потребами; ранній розвиток дітей віком 1-6 років.

Вища Освіта: ЛІ МАУП, практична психологія;  практику проходила у реабілітаційному центрі «Джерело» у якості дитячого психолога в роботі з дітьми з особливими потребами, Психологічній студії «АМ-Верітас» у якості психолога-тренера групових програм.


Додаткова освіта:

 • Липень 2006р завершила навчання в освітньо-практичному семінарі попідготовці волонтерів телефонного консультування «Телефон Довіри – 058Ставропігіон», 20 годин теорії та 31 година тренінгових занять; стаж роботи 2роки;
 • Липень 2008р завершила навчальну програму «Танцювально-рухова терапія. Базисний рівень: терапевтичний танець» - 160 годин теорії, практики та власного досвіду, викладач курсу Олег Романчук;
 • Серпень 2008 прийняла участь у першому семінарі програми з танцювально-рухової терапії «Майстер-рівень. Психотерапія методом ТРТ» - 40 годин теорії та практики, викладач курсу Judith Bunney;
 • Жовтень 2009р приймала участь в освітньому проекті «Психологія та педагогіка раннього розвитку дітей», 10 годин теорії та 45 годин практики, викладач курсу Гертруда Шпатаковська
 • Травень 2010р приймала участь в освітньому проекті "Спеціальний терапіст", викладач курсу АллаДушка
 • Квітень 2011р завершила навчання у школі Педагогів раннього розвитку за еволюційною методикою при Міжнародній академії сім’ї «Психея», 98 годин теорії та 5 місяців практики, ведучий курсу Едмунд Щебальський
 • Липень 2011р завершила навчальний проект «Перенатальна психологія і Психотерапія, Сімейне консультування», 90 годин – лекції, 80 годин – практики,40 годин – акушерство і гінекологія
 • Квітень 2013р прийняла участь в освітньому семінарі-тренінгу «Консультуванняз грудного вигодовування» за підтримки ГО «Асоціація свідомого батьківства»,20годин – теорії, викладачі курсу Ольга Шнайдер та Наталя Мовчан
 • 2013р «інструктор з гімнастики та аква-гімнастики для вагітних»

Додаткова інформація:
 • Маю середню музичну освіту отриману у Львівській дитячій музичній школі№1 ім. А.Й. Кос-Анатольського, класу фортепіано;
 • у підлітковому віці грала у молодіжній театральній студії «Ми» та шкільному театрі;
 • знання англійської мови – рівень upper-intermediate, засвідчений The Green Forest School of Foreign Languages;
 • 6 років займалася фітнесом (боді-білдинг, степ-аеробіка, аква-аеробіка, східні танці) та приймала участь у фітнес-конвенції «Акваріум-2007»
Надалі планую вдосконалювати свої знання у галузі перенатальної психології та фітнесу для вагітних.
yuzhaФедорова Юлія Ігорівна – мама двох діток, педагог раннього розвитку, пренатальний та педагогічний психолог. Досвід роботи з дітьми дошкільного віку – 3 роки, з школярами – 4 роки, з вагітними – 3 роки. Педагог і координатор групи «Допитливі бурундучки» 2 – 3 роки, інструктор з раннього плавання, гімнастики та аквапідготовки для вагітних, ведуча курсу «Школа свідомого батьківства», консультант з питань грудного вигодовування, керівник спільноти чарівних панянок «Ладні коліжанки».

З дітьми займаюсь, оскільки найпрекрасніше відчуття на світі це бачити чисті, всепоглинаючі, світлі оченята дітей, які із задоволенням поринають у світ, який ми створюємо для них під час занять. Я хочу їм дати безпечний простір для прояву себе, себе як особистості. І підготувати до важливого моменту у їхньому житті - переходу у садок, де малюки залишаються самі, без мами, часто з незнайомими дорослими і іншими дітьми.

З вагітними займаюсь, бо сама була вагітною і хочу донести до майбутніх матусь, що це найпрекрасніший період у житті, який дає багато ресурсу та змінює життя назавжди. І кожна жінка може отримати від вагітності та пологів масу задоволення.

Спільнотою «Ладні коліжанки» займаюсь, щоб кожна жінка відчула себе прекрасною богинею Ладою. Мені подобається відкривати у собі нові аспекти своєї жіночності, і ділитись цим з іншими. Створювати прекрасні речі своїми руками і просто спілкуватись за філіжанкою кави чи чаю на актуальні теми.
ezraЕволюціолог , майстер змін .

Автор , ведучий , продюсер розвиваючих програм , шкіл , курсів в темах ресурсу , реалізації та трансформації особистості від народження до смерті.

Засновник академії розвитку " АЕРА-ЕЗРА " , фундатор Соціального Інституту Еволюції Свідомості, методист РЦ "Мацьопа" з підготовки фахівців.

Творець фестивалю " ФАРТ " , методу " Тілесний інтелект " , ігри "Гармонія світів".

Основоположник еволюційного напряму в педагогіці раннього розвитку і лайф- коучингу .

Актор , режисер , письменник. Автор " Кольорових казок " , книги " Майстер Ігри" , "Корисні діти".

Антикризовий терапевт і персональний коуч .

Батько чьотирьох дітей. Вже маю онука.

Дітьми займаюсь з початку реалізації. першим був проект супроводу обдарованих дітей "Щ-клас". Це десять років життя з талановитими розумниками день у день, з ранку до вечора. Це сорок курсів, які потрібні для успішного життя (наприклад, риторика, дизайн, акторська майстерність тощо).

Далі було сім років діяльності ведучого дитячої театральної студії і режисури підліткового театру. Це тренінги, репетиції, гастролі і десяток вистав, які було створено разом з дітками.

Ще три роки роботи з особливими дітками. І, нарешті, чотири роки авторської "Чарівної школи" для дітей групи ризику. Це і успішна метода, і екстремальні кемпи, і креативні випробування.

Зараз здебільшого працюю в напрямках наставництва, підготовки фахівців та індивідуального сімейного консультування.

innaПедагог раннього розвитку та інструктор з раннього плавання .


Мама, яка з гордістю дивиться на кожні нові здобутки свого сина.


Весела, привітна та завжди усміхнена колега РЦ Мацьопа.

 

Педагог таких груп як :
-рання англійська (1-2роки) та (2-3роки)
-Школа юних Дослідників “Найкращі”(3-6р)
-група раннього плавання “Веселі каченятя” (0-3р)
-група з плавання “Морські котики” (3-7р)

Досвід роботи з дітьми мені показує, що тільки в їхньому оточенні можна залишатись позитивною на цілий день.
Робота з дітьми дошкільного віку розкриває всю відвертість стосунків та емоцій (дорослим треба цьому повчитись).
Завжди підтримую батьків, які готові до співпраці.Тому що тільки спільними зусиллями ми створюємо сприятливі умови для розвитку нового покоління.

yarynaКоноварт Ярина Богданівна - педіатр, консультант з грудного вигодовування, педагог раннього розвитку, мама трьох прекрасних діток.


Педагог групи діток від 2 до 3-х рочків "Допитливі бурундучки", а також групи "МамаФітнес" для мам з діточками від 0 до 6 місяців, ведуча семінарів по грудному вигодовуванню та педіатрії у вагітних, в рамках програми "Курсів підготовки до пологів".


Мій батько, який є дитячим лікарем, завжди ділився неймовірними історіями з лікарні, і я, з неприхованим трепетом ,вбирала в себе всі деталі! І коли прийшов час обирати майбутній шлях - я не вагалася! Та я точно знала, що хочу працювати з дітьми!Неймовірне джерело чистоти, довіри, щирості та ніжності...це те, що наповнює моє життя сенсом та змістом!
Коли у мене з"явилася можливість попрацювати з дітками в якості педагога - була неймовірно рада, бо це зовсім інший формат спілкування - це створення радості!


Вже рік працюю педагогом. Разом зі мною на заняттях ростуть і розвиваются і мої дітки. Найцінніше для мене - це нестримна позитивна енергія, якою дітки ділятся зі мною, чим роблять моє життя яскравим!


Чому працюю з вагітними? Бо знаю, що існує дуже багато міфів, та необгрунтованих пересторог, які робля цей неймовірно прекрасний та ніжний період тривожним .. А так хочется щоб жінки насолоджувалися своїм станом, та з радістю, а не з острахом очікували зустрічі зі своєю мацьопою..! Тому відчуваю величезне задоволення від того, що можу порадити, підказати та допомогти майбутнім матусям!