Народжувати – це завжди вчасно, радісно та природно!
 
Курс підготовки до пологів для вагітних жінок та сімейних пар

Курс підготовки по пологів для вагітних жінок та сімейних пар складається з 12 занять 2 рази на тиждень, тривалістю 2.5 - 3 години. У програмі курсу - безпосередня підготовка до пологів та материнства, інформація про ранній розвиток дитини, а також набуття знань та навиків, гімнастика і релаксація, догляд за дитиною,грудне вигодовування,татусева школа.
Цікаво, що саме потрібно жінці для того, щоб пологи пройшли без страху, болю, всілякого негативу?
Для того, щоб народження відбулося природним шляхом і залишило і в мами, і в малюка приємні спогади? Щоб вагітна йшла в пологовий зал впевнена у власних силах і щаслива від очікування чарівної події? Щоб під час переймів і потуг породілля немов би танцювала разом з дитям сакральний танок проходження родового каналу?
Мабуть, необхідно, принаймені, три умови: знання, психологічна налаштованість і фізична підготовка.
Доречі, три ці фактори забезпечують так само здорову радісну вагітність - запоруку вітсутності ускладнень чи аномалій.

Що таке партнер і яка його місія у партнерських пологах?

Партнер (фр. partenaire - учасник) - компаньйон, товариш, співучасник у справі.

Коли партнерство є ефективним?

Зазвичай, коли між особами існують довіра, відкритість у стосунках, взаєморозуміння, згода до співпраці з обох сторін.

Пологи – справа надзвичайно важлива порівняно з будівництвом або веденням господарства – бо ж народжується Людина! Саме тому, партнер у пологах – це компаньйон, якому я абсолютно довіряю, з яким ми розуміємось з півслова-півпогляду, з яким мені особливо комфортно і приємно. І - що є обов’язковим - партнер готовий розділити зі мною турботу і відповідальність у надзвичайній справі.
Аквапідготовка для вагітних не тільки можлива, але і корисна! - З цим твердженням тепер згодні і лікарі жіночих консультацій.
Починати заняття в басейні вагітним можна на будь-якому терміні вагітності. Причому, вміння плавати - необов'язково: у басейні неглибоко і завжди можна стати на ноги.
Унікальність занять полягає в тому, що вони об'єднують фізичну і психологічну роботу. Одночасно відбувається відновлення здоров'я вагітних та моделювання пологів і поведінки в них породіллі. Вода дозволяє здійснювати вагітній той обсяг рухів, який на суші їй важко зробити.
Більшість пар, останнім часом, схиляються до думки, що до пологів варто готуватися. Це дає спокій та впевненість і під час вагітності, і під час пологів.

Як дізнатися, що пологи вже почалися? Як полегшити процес пологів для себе та дитини? Як не зашкодити? Що на вас очікує в пологовому будинку? Що робити татові та як доглядати за малюком у перші дні-години?
Це актуальні питання для пар, які чекають на появу малюка.

Та що робити, якщо часу обмаль?
Експрес курс- це xороша можливість дізнатися важливу інформацію і отримати навики, які знадобляться під час пологів та у післяпологовий період за один уікенд.
Місія центру «Мацьопа» - допомогти майбутнім батькам і діткам народжувати та приходити у життя з насолодою, в безпеці, з відчуттям цінності пологів та переконанням успіху у найвідповідальнішій у житті події.

Саме тому ми відкрили в «Мацьопі» ексклюзивну послугу: ви можете взяти з собою на пологи нашого фахівця в якості партнера, помічниці в пологах. Це забезпечить вам дбайливий, високоякісний і безпечний супровід на всіх етапах народження дитини.

Зазвичай, ви повинні знайти час, щоб встановити довірчий контакт з інструктором заздалегідь, і переконатись, що вам разом буде приємно і затишно зустрічати нове життя.
 
Опрацювати певні способи взаємодії, аби добре розуміти одне одного на рівні відчуттів – це стане запорукою успішних пологів.

Материнське молоко має неповторний індивідуальний склад. Воно створене самою природою і є єдиним надійним продуктом харчування, який повністю відповідає особливостям обміну речовин дитячого організму на ранніх стадіях розвитку. Вживання грудного молока вирішує проблеми з усім спектром фізіолого-психологічних потреб мацьопи: позитивно впливає на гармонійний розвиток особистості, насичує соматичний, чуттєвий та розумовий інтелекти, програмує подальші життєві стосунки з іншими людьми, засновані на природному порозумінні, формує взаємини з мамою.

Вигодувати малюка здатна практично кожна жінка. Головна запорука успіху - вірити у свої сили, позитивно налаштувати свідомість. Важлива складова підготовки до вигодовування – набуття необхідних знань на навичок, які допоможуть впевнено годувати мацьопу навіть тоді, коли нефахові працівники медичних установ, або «досвітчені» родичі-подруги шукатимуть способу відмовити маму від годування грудьми. І ще: з самого народження малюка жінці потрібно виконувати нескладні правила, які дозволять надовго зберегти лактацію.