Вас вітає педагог групи розвитку для мам з дітками віком 1-2 роки «Топтасики» .

Топ-топ, крок за кроком мацьопи вчаться ходити, утримувати рівновагу і осягати новий для себе світ у вертикальній орієнтації. Крок за кроком вони стають все більш відважними та гнучкими.

Знайте , що у  цьому віці закладається свідомість відважного першопрохідця, першовідкривача, сміливця! Топтасики захоплюються тим , чого вони не знають, не мають, не вміють. Вони готові залишати те, з чим було добре, і йти до невідомого, переживати нові відчуття, відкривати нові простори, випробовувати нові навантаження.

Будьте свідомі того, що у цьому віці діти вчаться долати страх перед падіннями, втратами та помилками! Навик переживати падіння формує внутрішнє право на помилку, рішучість підніматися після невдачі, жагу йти до мрії попри все, розуміти втрату , як спосіб відкриття нових можливостей.

На заняттях цієї групи ми максимально звертаємо увагу на розвиток саме цих якостей людини та створюємо умови для їх якісної «інсталяції».

 Наші програми розраховані на розвиток усіх учасників групи (і діток, і мам), зокрема створенні для підтримки гармонійного розвитку, а також розвиток дібної моторики та креативність.

Формула розвиваючих занять РЦ «Мацьопа»: підтримка + розвиток + ресурс .

Чекаємо на вас, наші нові дослідники гармонійного розвитку,

На завжди Ваш РЦ «Мацьопа»

- Маленькі кроки у велике майбутнє!

 

Запис у групу та довідки за телефонами: 067 674 91 97

заняття проходять понеділок та середа о 10:30 та 17:30