“Допитливі бурундучки” – це група, яка створена для дітей у віці від 2 до 3 років. Заняття спрямовані на адаптацію дитини до самостійного перебування у групі.

 

Діти в цьому віці прагнуть самостійності, навчаються власноруч одягатися, їсти, малювати, бавитись, долати фізичні перешкоди. Між другим та третім роком життя важливо надати дитині довірчий простір для комунікацій з іншими дітьми та дорослими, для прояву ініціативи, опанування основними навичками самообслуговування.

Окрім цього, у 3-х річному віці дитину віддають у садок, де вона залишається сама і де нема змоги батькам бути присутніми на занятті. Перед дитиною постає багато складнощів, таких як: одягатися, їсти, ходити в туалет, мити руки без мами. Для дитини такий процес може бути дуже травматичним. Оскільки три роки вона знаходилась постійно з людьми, яких добре знає, і раптом її відвели і залишили з абсолютно чужими людьми, ще й у незнайомому приміщенні.

Саме тому основне завдання групи “Допитливі бурундучки” спрямоване на те, щоб діти залишались без мами і на розвиток їхньої самостійності. Звісно 2-х річна дитина, яка вперше прийшла на заняття не факт, що захоче залишитись сама з чужими людьми і у чужому приміщення. Тому у нашій групі відбувається м’яка і поступова адаптація дитини. Спершу мацьопа ходить на заняття разом з мамою. І щоб дитина зрозуміла, що тут безпечно, комфортно і цікаво, мама разом із нею включається у заняття. Як тільки ми спостерігаємо, що дитина встановила контакт з педагогом, мама починає відлучатись, спершу вона знаходиться в кімнаті, але вже не включається в заняття, далі п’є чай на кухні, а згодом йде по своїм справам.


Основні навички, які ми будемо розвивати:

  • рухливість та гнучкість
  • мовленння
  • сміливість та лідерство
  • виваженість та дружність
  • ритмічність та звучність
  • радісне сприйняття світу

Для цього ми використовуємо різні методи та методики. На занятті багато уваги приділяється розвитку дрібної моторики, використовуючи різноманітні сенсорні ігри. Діти мають змогу працювати з природними матеріалами. Також ігри на координацію рухів, на засвоєння зв’язку “причина-наслідок“. Перед дітьми в процесі заняття з’являються випробування, які необхідно подолати. Вони вчаться домовлятись між собою, щоб отримати бажану річ. Кожне заняття діти потрапляють у нову захоплюючу подорож.

 

Програма:

10:00- – 10:30- вітання та розминка
11:20 – 11:40 – , тематичні ігри
11:40 – 12:00 – творчість
12:00 – 12:15 – активні та побутові ігри
12:15 – 12:30 – казки, театр
12:30 – 12:45 – перекус
12:45 – 13:00 – самостійні ігри (конструктор,пазли, сортери, мозаїка)
13:00 – 13:10 – танці, руханки
13:10 – 13:20 – творчість
13:20 – 13:30 – віршики
13:30 – 13:40 – сенсорні та активні ігри
13:40 – 13:50 – музика
13:50 – 14:00 – прощання

 

Заняття відбуваються чотири рази на тиждень. Тривалість заняття - 3 години.


Заняття проводять:
Сертифіковані спеціалісти з еволюції дитини, педагоги раннього розвитку РЦ «Мацьопа»
проводимо набір у групи.
Детальна інформація та реєстрація за тел.: 067 674 91 97