barabanu Слід одразу зазначити, що урок "ритміки" або "перкусійні спілкування" суттєво відрізняються від відвідування шкільного хору, уроку музики чи хореографії, і ні в якому разі їх не заміняють. Присутність батьків чи шкільних вчителів(класних керівників) на такому чудовому уроці є не просто можливою, але і бажаною!

У приватних та спеціалізованих школах уроки з ритміки(або ритмічні вправи) для дітей дошкільного віку і дітей початкових класів вже давно є дуже поширеним явищем. Ще такі години відведені для окремого викладача, і в дуже особливій атмосфері називають музико-терапевтичними. Багатьма відомими педагогами та дитячими психологами вже дуже давно відзначено позитивний вплив ударних та перкусійних інструментів на розвиток уваги, якісне збільшення характеристик пам'яті та суттєве покращення результатів у навчанні. 

 

graviti jogaГраVitiЙога
студія левітації
3 х 7 переваг для особистої еволюції


1. ГраVi.

Гра з гравітацією для дітей і дорослих від 2-х до 62-х років

  • Експерименти на мотузках
  • Еволюція тілесного інтелекту - основи розумності
  • Випробування нових можливлстей руху
  • Розширення меж та активація адаптивних здібностей
  • Динамічні винаходи для пластичної свідомості
  • Потокові стани для креативних рішень
  • Метафори життя між землею та небом

Школа Юних Дослідників “Найкращі” – це група, що розрахована на діток віком від 3 до 6 років.  Саме в цьому віці започатковуються основи майбутньої особистості, формуються передумови морально-фізичного й розумового розвитку дитини.На четвертому році життя завдяки пам'яті, життєвому досвіду дитина починає здобувати своє «Я», стає досить незалежною від оточення. Разом із психічним дозріванням відбувається стрімкий фізичний розвиток. Дитина не тільки усвідомлює себе, але вже здатна фізично забезпечити собі незалежність у пересуванні та в обслуговуванні своїх потреб.
Для успішного і ефективного виховання дитини в 3-5 років їй просто необхідне спілкування з однолітками.З ними малюк зможе відчувати себе на одному рівні. Крім того, таке спілкування надасть можливість дитині навчитися самостійно відстоювати себе і водночас рахуватися з думкою інших дітей.
У віці 3-4 років дитина дуже добре засвоює зорову і наочну інформацію. При цьому вона намагається повторити все, що побачила. Варто зауважити, що увага дитини насамперед зосереджена на сильних емоціях. Тому і запам’ятовування відбувається на основі вражень.
Педагогам групи “Найкращі” важливо, щоб діти розуміли і відчували свою значимість. Були улюбленими і потрібними. У цей період слід надати дитині більше вільних дій і можливості обирати. Водночас важливою є дисципліна, оскільки в цьому віці у діток закладаються основи норм і правил поведінки.