barabanu Слід одразу зазначити, що урок "ритміки" або "перкусійні спілкування" суттєво відрізняються від відвідування шкільного хору, уроку музики чи хореографії, і ні в якому разі їх не заміняють. Присутність батьків чи шкільних вчителів(класних керівників) на такому чудовому уроці є не просто можливою, але і бажаною!

У приватних та спеціалізованих школах уроки з ритміки(або ритмічні вправи) для дітей дошкільного віку і дітей початкових класів вже давно є дуже поширеним явищем. Ще такі години відведені для окремого викладача, і в дуже особливій атмосфері називають музико-терапевтичними. Багатьма відомими педагогами та дитячими психологами вже дуже давно відзначено позитивний вплив ударних та перкусійних інструментів на розвиток уваги, якісне збільшення характеристик пам'яті та суттєве покращення результатів у навчанні. 

 


Отож, запрошую усіх бажаючих поринути у світ барабанчиків, разом ми створимо не просто багато шуму і галасу, але й ритм! Ми познайомимось із перкусією багатьох народів Світу!

kurulov

Перкусіоніст Станіслав Кириллов
Має багаторічний досвід індивідуальних занять гри на перкусійних інструментах та вже протягом декількох років проводить колективні барабанні кола для дітей та дорослих.
Поза тим Станіслав є перкусіоністом кількох Львівських музичних гуртів.

Заняття будуть проходити в РЦ Мацьопа щовівторка.
18.30 для дітей віком від 4 до 7 років

Запис за тел.: 067 674 91 97 Анастасія