Школа Юних Дослідників “Найкращі” – це група, що розрахована на діток віком від 3 до 6 років.  Саме в цьому віці започатковуються основи майбутньої особистості, формуються передумови морально-фізичного й розумового розвитку дитини.На четвертому році життя завдяки пам'яті, життєвому досвіду дитина починає здобувати своє «Я», стає досить незалежною від оточення. Разом із психічним дозріванням відбувається стрімкий фізичний розвиток. Дитина не тільки усвідомлює себе, але вже здатна фізично забезпечити собі незалежність у пересуванні та в обслуговуванні своїх потреб.
Для успішного і ефективного виховання дитини в 3-5 років їй просто необхідне спілкування з однолітками.З ними малюк зможе відчувати себе на одному рівні. Крім того, таке спілкування надасть можливість дитині навчитися самостійно відстоювати себе і водночас рахуватися з думкою інших дітей.
У віці 3-4 років дитина дуже добре засвоює зорову і наочну інформацію. При цьому вона намагається повторити все, що побачила. Варто зауважити, що увага дитини насамперед зосереджена на сильних емоціях. Тому і запам’ятовування відбувається на основі вражень.
Педагогам групи “Найкращі” важливо, щоб діти розуміли і відчували свою значимість. Були улюбленими і потрібними. У цей період слід надати дитині більше вільних дій і можливості обирати. Водночас важливою є дисципліна, оскільки в цьому віці у діток закладаються основи норм і правил поведінки.

Заняття у Школі Юних Дослідників “Найкращі” відбуваються щоденно, подібно до звичного батькам дитсадка.

 

Чим ми особливі?

  • Пріоритет надається розвитку тілесного інтелекту
  • Кожна дитина – це особистість, що має власну думку і право вибору
  • Підтримуємо діток у їх прагненні до самостійності
  • Процес пізнання – це яскраве враження, що залишає відбиток у пам’яті малюка
  • Виховуємо у дітях любов та довіру до світу
  • Діти самі собі є вчителями (молодші наслідують дії старших, старші вчаться допомагати молодшим, беруть на себе відповідальність; командна співпраця)
  • Заняття постійно урізноманітнюються відповідно до теми проекту і завжди мають яскравий підсумок-завершення
  • Ми даємо дітям можливість самим домовитись між собою, якщо виникла суперечка, і втручаємось лише в разі критичної необхідності
  • Ми виходимо на прогулянку у будь-яку погоду
  • Ми заохочуємо батьків до співпраці у процесі виховання їхнього малюка, адже лише таким чином можна досягти успіху

Школа Юних Дослідників працює на основі заглиблення у цікаві проекти, такі як професії, зимові та літні олімпіади, улюблені казки, клуб мандрівників тощо. Діти поринають у цікаву захоплюючу атмосферу діючого проекту, що передбачає теоретичні знання та практичні навички.
Щотижневий графік занять включає в себе різноманітні тілесні практики, цікаві наукові досліди, уроки творчості та логічного мислення, кулінарію та самообслуговування, логопедичні вправи та підготовкуруки до письма, уроки музики та англійської, конструювання, екскурсії, квести та подорожі.

Програма занять у групі“Найкращі”:
9:00 – 11:00 – вітання, розминка ,ігри
11:00 – 12:00 –тематичні заняття (творчість, досліди ,англійська мова, креативні заняття
12:00 – 13:00 – прогулянка
13:00 – 13:30 – обід
13:30 – 14:30 – підводимо підсумки


З 14:30 до 18:30  діє група продовженого дня.+ перекус

набираємо групи

 

Детальна інформація та реєстрація за тел.: 067 674 91 97, 093 047 46 17

 

 

 

 

 

 

 

 

1