Запрошуємо приєнуватись до яскравих проектів!

 

4-20 березня 2014

Трекінг до базового табору Анапурни - класичний маршрут, з якого зручно починати знайомство з Гімалаями. Його переваги - невисока складність (щодо інших маршрутів по Непалу), висока варіабельність (є можливість підлаштовувати рух під групу), наявність можливості повернутися майже з будь-якої точки.

При цьому, подорож з півдня до серця Аннапурни дає можливість побачити всі принади Гімалаїв: і тропічні джунглі, і крижані стіни вершин. Максимальна висота в дорозі = 4200 метрів.У чистій красі перевалі , серед найвищих вершин виявляються справжні цінності, приходить розуміння головних смислів буття. Під час трекінгу ми переглянемо минуле крок за кроком, день за днем, подія за подією.

Повернемося в дитинство, згадаємо юність і зрозуміємо, як і куди жити далі. Знайдемо стійкі опори, обдумаємо поклик особистих вершин. Тому наш трекінг і називається "Повернення до себе".

 

 

Реєстрація та запитання: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Усе, що ми робимо, ми робимо родиною. Діти - це частина нашого життя. Брати їх з собою у трекінг не тільки можна, а й потрібно. Ось наш власний досвід:

 

Стаття "Подорож "Стежиною до неба"

 

Фото: