Олена Жабіна, 1987р народження. Інструктор з гімнастики та аква-гімнастики для вагітних, інструктор з підготовки до пологів, консультант з грудного вигодовування РЦ «Мацьопа», педагог раннього розвитку, мама трьох дітей.

Досвід роботи з вагітними майже 3 роки у РЦ «Мацьопа». 

 

Досвід роботи з дітьми понад 7 років, у який входить групова та індивідуальна робота з дітьми з особливими потребами; ранній розвиток дітей віком 1-6 років.

Вища Освіта: ЛІ МАУП, практична психологія;  практику проходила у реабілітаційному центрі «Джерело» у якості дитячого психолога в роботі з дітьми з особливими потребами, Психологічній студії «АМ-Верітас» у якості психолога-тренера групових програм.


Додаткова освіта:

 • Липень 2006р завершила навчання в освітньо-практичному семінарі попідготовці волонтерів телефонного консультування «Телефон Довіри – 058Ставропігіон», 20 годин теорії та 31 година тренінгових занять; стаж роботи 2роки;
 • Липень 2008р завершила навчальну програму «Танцювально-рухова терапія. Базисний рівень: терапевтичний танець» - 160 годин теорії, практики та власного досвіду, викладач курсу Олег Романчук;
 • Серпень 2008 прийняла участь у першому семінарі програми з танцювально-рухової терапії «Майстер-рівень. Психотерапія методом ТРТ» - 40 годин теорії та практики, викладач курсу Judith Bunney;
 • Жовтень 2009р приймала участь в освітньому проекті «Психологія та педагогіка раннього розвитку дітей», 10 годин теорії та 45 годин практики, викладач курсу Гертруда Шпатаковська
 • Травень 2010р приймала участь в освітньому проекті "Спеціальний терапіст", викладач курсу АллаДушка
 • Квітень 2011р завершила навчання у школі Педагогів раннього розвитку за еволюційною методикою при Міжнародній академії сім’ї «Психея», 98 годин теорії та 5 місяців практики, ведучий курсу Едмунд Щебальський
 • Липень 2011р завершила навчальний проект «Перенатальна психологія і Психотерапія, Сімейне консультування», 90 годин – лекції, 80 годин – практики,40 годин – акушерство і гінекологія
 • Квітень 2013р прийняла участь в освітньому семінарі-тренінгу «Консультуванняз грудного вигодовування» за підтримки ГО «Асоціація свідомого батьківства»,20годин – теорії, викладачі курсу Ольга Шнайдер та Наталя Мовчан
 • 2013р «інструктор з гімнастики та аква-гімнастики для вагітних»

Додаткова інформація:
 • Маю середню музичну освіту отриману у Львівській дитячій музичній школі№1 ім. А.Й. Кос-Анатольського, класу фортепіано;
 • у підлітковому віці грала у молодіжній театральній студії «Ми» та шкільному театрі;
 • знання англійської мови – рівень upper-intermediate, засвідчений The Green Forest School of Foreign Languages;
 • 6 років займалася фітнесом (боді-білдинг, степ-аеробіка, аква-аеробіка, східні танці) та приймала участь у фітнес-конвенції «Акваріум-2007»
Надалі планую вдосконалювати свої знання у галузі перенатальної психології та фітнесу для вагітних.
yuzhaФедорова Юлія Ігорівна – мама двох діток, педагог раннього розвитку, пренатальний та педагогічний психолог. Досвід роботи з дітьми дошкільного віку – 3 роки, з школярами – 4 роки, з вагітними – 3 роки. Педагог і координатор групи «Допитливі бурундучки» 2 – 3 роки, інструктор з раннього плавання, гімнастики та аквапідготовки для вагітних, ведуча курсу «Школа свідомого батьківства», консультант з питань грудного вигодовування, керівник спільноти чарівних панянок «Ладні коліжанки».

З дітьми займаюсь, оскільки найпрекрасніше відчуття на світі це бачити чисті, всепоглинаючі, світлі оченята дітей, які із задоволенням поринають у світ, який ми створюємо для них під час занять. Я хочу їм дати безпечний простір для прояву себе, себе як особистості. І підготувати до важливого моменту у їхньому житті - переходу у садок, де малюки залишаються самі, без мами, часто з незнайомими дорослими і іншими дітьми.

З вагітними займаюсь, бо сама була вагітною і хочу донести до майбутніх матусь, що це найпрекрасніший період у житті, який дає багато ресурсу та змінює життя назавжди. І кожна жінка може отримати від вагітності та пологів масу задоволення.

Спільнотою «Ладні коліжанки» займаюсь, щоб кожна жінка відчула себе прекрасною богинею Ладою. Мені подобається відкривати у собі нові аспекти своєї жіночності, і ділитись цим з іншими. Створювати прекрасні речі своїми руками і просто спілкуватись за філіжанкою кави чи чаю на актуальні теми.
ezraЕволюціолог , майстер змін .

Автор , ведучий , продюсер розвиваючих програм , шкіл , курсів в темах ресурсу , реалізації та трансформації особистості від народження до смерті.

Засновник академії розвитку " АЕРА-ЕЗРА " , фундатор Соціального Інституту Еволюції Свідомості, методист РЦ "Мацьопа" з підготовки фахівців.

Творець фестивалю " ФАРТ " , методу " Тілесний інтелект " , ігри "Гармонія світів".

Основоположник еволюційного напряму в педагогіці раннього розвитку і лайф- коучингу .

Актор , режисер , письменник. Автор " Кольорових казок " , книги " Майстер Ігри" , "Корисні діти".

Антикризовий терапевт і персональний коуч .

Батько чьотирьох дітей. Вже маю онука.

Дітьми займаюсь з початку реалізації. першим був проект супроводу обдарованих дітей "Щ-клас". Це десять років життя з талановитими розумниками день у день, з ранку до вечора. Це сорок курсів, які потрібні для успішного життя (наприклад, риторика, дизайн, акторська майстерність тощо).

Далі було сім років діяльності ведучого дитячої театральної студії і режисури підліткового театру. Це тренінги, репетиції, гастролі і десяток вистав, які було створено разом з дітками.

Ще три роки роботи з особливими дітками. І, нарешті, чотири роки авторської "Чарівної школи" для дітей групи ризику. Це і успішна метода, і екстремальні кемпи, і креативні випробування.

Зараз здебільшого працюю в напрямках наставництва, підготовки фахівців та індивідуального сімейного консультування.