Навчальний проект для 

  • батьків;
  • педагогів ;
  • дитячих психологів ;
  • соціальних працівників ,
  • і всіх , хто цікавиться новітніми методами в педагогіці .

Курс "Корисні діти " створений для батьків, які хочуть і можуть стати прекрасними і умілими прогресорамі для малюків.

Часто я чую: " Перестань вередувати ! " або " Ти нікчемний! ". Упевнений , що такі батьки не вміють користуватися дітьми і, внаслідок небажання навчитися адекватному контакту з дитиною, завдають шкоди: мацьопі, собі, родині, людству в цілому.


Називаю курс жартома " Інструкція з експлуатації для ледачих батьків " . Дійсно , ціную свій час , і закликаю бути ледачими настільки , щоб ефективно , радісно і корисно вкладати цінні години-дні в об'єднуючі нас події - замість того , щоб ображатися , сумніватися , маніпулювати , засмучуватися.

Діти розвиваються еволюційним шляхом , і я , як батько, можу допомогти дитині рости поряд зі мною , всередині дбайливо створеного моїми руками світу - як у просторій утробі. Замість того , щоб віддавати його в руки "професіоналів" і сподіватися , що чужа людина стане корисним розвивачем.

Дитина народжується з розвиненим тактильним відчуттям - замість зору. Вона " записує " файл- опізнавач матері допомогою запаху - замість голосу.

Малюк у віці до півроку реагує на звучання мови - замість змісту тексту . До двох місяців дитя розрізняє тільки тілесні емоції (стиснення , розслаблення , вологу , тепло , частоту дихання). до трьох років дитина не розрізняє почуття , а до шести років не здатна мислити логічно .

Прочитайте перші глави моєї книги "Корисні діти " і вирішіть : нам по дорозі? Тоді - в дорогу!Стаття " Корисні діти " на сайті " Мацьопа " - http://mazziopa.org.ua/blog/13-vse-deti-poleznye-vrednykh-detej-ne-byvaet