Аквапідготовка для вагітних не тільки можлива, але і корисна! - З цим твердженням тепер згодні і лікарі жіночих консультацій.
Починати заняття в басейні вагітним можна на будь-якому терміні вагітності. Причому, вміння плавати - необов'язково: у басейні неглибоко і завжди можна стати на ноги.
Унікальність занять полягає в тому, що вони об'єднують фізичну і психологічну роботу. Одночасно відбувається відновлення здоров'я вагітних та моделювання пологів і поведінки в них породіллі. Вода дозволяє здійснювати вагітній той обсяг рухів, який на суші їй важко зробити.
Аквапідготовка дозволяє відпрацювати на практиці важливі аспекти підготовки до пологів. На кожному занятті мама вчиться розслаблятися між переймами і потугами, відпрацьовує дихання під час вправ і багато іншого. Це дозволяє досягти автоматизму і бути готовою до пологів на рівні пам'яті тіла.
Ці заняття дозволяють вагітним легко виконувати необхідний обсяг рухів для підтримки свого здоров'я і здоров'я свого малюка. Вода створює унікальне середовище (гіпогравітація), у якій вага тіла жінки значно зменшується. Це дозволяє зняти зайве навантаження на суглоби і хребет, виконавши при цьому комплексне тренування організму матері і дитини.
Аквапідготовка допоможе вам і вашому малюкові залишатися здоровими і щасливими.
У заняття включені загальнозміцнюючі вправи, вправи на розтяжку, на розслаблення, спеціальні вправи, що тренують затримку дихання.
Регулярні водні заняття вирішують такі проблеми, як: болі в попереку, варикозне розширення вен: вода підтримує тіло, зменшуючи навантаження на скелетно-м'язову систему, суглоби і зв'язки. До того ж, тиск води зменшує затримку рідини в організмі і ймовірність появи набряків стає значно менше.
Отже, займаючись:
  • Ви підготуєте Ваше тіло до пологів
  • Отримаєте заряд енергії та гарного настрою
  • Зміцните Ваше здоров'я та здоров'я Вашого малюка ще до його народження
Заняття проходять під контролем досвідченого інструктора:
  • у басейні Формула крвси вул Левицького 4 .. понеділок 14:45 та середа 14:45

  • у басейні Спотивно-оздоровчого комплексу "Формула Краси" (вул. Стрийська, 202) - у вівторок  13:30 та четвер о 13:3
  • обовязковий попередній запис в групу
 
Відео про наші заняття можна переглянути  

Запис та довідки за телефоном067 674 91 97