Вагітність - це інтенсивний і особливий період в житті жінки. Як ніколи в цей період відчувається потреба в гармонії. Жіноча натура починає активно проявлятися, і їй необхідно знайти спосіб, завдяки якому набувається рівновага...

Що може дати східний танець вагітній жінці?

Займатися танцями живота в період вагітності - це досить індивідуальний вибір, і він обов'язково потребує консультації у вашого найкращого лікаря. І ще одне, поки Ви самі не спробуєте, ви не зрозумієте чи це Вам потрібно. Прислухайтесь до своєї інтуіції, тим більше, що в майбутніх мам вона дуже сильно розвинута. Покладіться на свої власні внутрішні відчуття.

Танець живота сприяє ємоційному розвантаженню і зміцненню організма. Вчені провели дослідження і довели, що арабські барабани видають звуки, які складаються в легку, плавну, невагому, як шаль, мелодію. Така тональність нормалізує нервову систему. Для вагітної жінки - це дуже важливо, адже будь-яка вагітність - це стрес. Танцюючи, мами розслабляються, посміхаються, забувають про проблеми в побуті, на роботі. Повністю віддаючись музиці, вони неначе зливаються з нею в одне ціле і відчувають себе справжньою богинею. Арабська музика здатна наспраді заспокоїти вагітних і налаштувати їх на одну хвилю з малюком.

Танцювати можна з перших днів вагітності. В танці жінка навчається розслабляти м'язи живота в глибині, що стане в нагоді під час пологів. Крім того, танцюючи жінка вчиться керувати діафрагмою і правильно дихати. Специфічні рухи тіла в танці живота допомагають збільшити еластичність тазового дна і рухливість суглобів, зменшити застій у венах, стимулювати діяльність кишківника. Різноманітні рухи стегнами зміцнюють похилі м'язи живота и м'язи попереку, що забезпечить природній бандаж для животика, що росте.

І, без сумніву, під час танцю майбутня мама спілкується з малюком. Зазвичай східні танці дуже подобаються дитинці. Малюк не тільки переповнюється позитивом, він наче колишеться в колисці, отримуючи легкий та приємний масаж. А в матусі покращується обмін речовин, шкіра стає більш еластичною та пружною, що в подальшому допомагає уникнути розтяжок.

Східні танці навчають по-іншому сприймати своє тіло. Завдяки легкій східній музиці жінка відчуває, яке її тіло гнучке, розуміє що вона стала зовсім ІНШОЮ і навіть більш привабливою, ніж раніше. Для будь-якої жінки дуже важливо відчувати себе бажаною та привабливою. Східні танці допомагають їй спокусливо та плавно рухатися а також сприяють усвідомленню себе як особистості, як привабливої та спокусливої жінки.


Детальна інформація та запис за тел.: 067 674 91 97 - Анастасія