Місія центру «Мацьопа» - допомогти майбутнім батькам і діткам народжувати та приходити у життя з насолодою, в безпеці, з відчуттям цінності пологів та переконанням успіху у найвідповідальнішій у житті події.

Саме тому ми відкрили в «Мацьопі» ексклюзивну послугу: ви можете взяти з собою на пологи нашого фахівця в якості партнера, помічниці в пологах. Це забезпечить вам дбайливий, високоякісний і безпечний супровід на всіх етапах народження дитини.

Зазвичай, ви повинні знайти час, щоб встановити довірчий контакт з інструктором заздалегідь, і переконатись, що вам разом буде приємно і затишно зустрічати нове життя.
 
Опрацювати певні способи взаємодії, аби добре розуміти одне одного на рівні відчуттів – це стане запорукою успішних пологів.
 Участь інструктора у пологах визначається у кожному конкретному випадку. Це може бути:
  • виїзд додому при появі передвісників, або перших ознаках пологів;
  • визначення на місці, чи це дійсно – пологи. Якщо у вас почалась родова діяльність, інструктор зафіксує тривалість перейм і інтервал між ними, що допоможе визначити час до появи малюка;
  • супровід Вас у пологовий будинок;
  • постійна допомога під час перейм (массаж, прийоми знеболювання, встановлення ефективного дихання, психологічна підтримка, ведення переговорів з персоналом мед. закладу, забезпечення необхідними гігієнічними чи фармакологічними засобами);
  • підтримка в перші години після пологів (допомога мацьопі у шляху від животика до грудей, перетинання пуповини, створення затишного психологічного стану, супровід у палату, тощо).
  • перше прикладання до грудей та забезпечення вдалого природного вигодовування
Наші фахівці мають великий досвід допомоги при пологах, і здатні забезпечити супровід належного рівня турботи. Особливість підготовки наших спеціалістів – це відповідність стандартам Міністерства Охорони Здоров’я, обов’язкова психологічна школа, досвід власних пологів.

Якщо Ви збираєтесь скористатися нашою послугою, необхідно заздалегідь підготуватись. Найкраще, якщо перед пологами Ви пройшли спільну підготовку і ближче познайомились з інструктором.

Увага! Ми не приймаємо домашні пологи! Ми супроводжуємо жінку до пологового будинку і працюємо в співпраці з лікарями та акушерами.
 
Інформація та запис за тел.: 096 663 77 60

Дзвоніть зараз, не зволікайте! Ми будемо щасливі народжувати разом і дарувати мацьопам щасливе майбутнє!