prr-kursuНавчальний проект для Педагогів, соціальних працівників, батьків і прогресорів дитячого світу, які цікавляться новітніми методами в педагогіці раннього розвитку (від 0 до 6 років).
Курс еволюціолога Езри Щебальский стартував у 2009 році і сьогодні пишається приблизно сотнею майстрів, які здатні подарувати собі і дітям свято, розвиваючого спілкування.
Це - перший в Україні і єдиний сертифікований проект, з подальшим працевлаштуванням для тих, хто виховує, навчає, розвиває, тих хто взаємодіє з малюками від народження до 3-х років.

 

 

 

0lurE7fMwN8
1. Оберіть корисну тему
Аера-Езра пропонує слухачам онлайн курси:
 
"Корисні діти" ,
"Педагоги раннього розвитку" http://mazziopa.org.ua/webinar/133-pedahohy-rannoho-rozvytku
"Чоловік і жінка: корисні відносини http://mazziopa.org.ua/webinar/128-cholovik-ta-zhinka-korysni-vidnosyny

prr-kursuКурс вебінарів для супроводу та підтримки діючих педагогів раннього розвитку.
 
Теми підбираються на замовлення педагогів раннього розвитку і забезпечують якісну підтримку в екстрених випадках, важких ситуаціях і спірних питаннях.
 
Завдяки своєчасності і практичності, ці вебінари надихають на творчість, сприяють професійному зростанню і підтримують розкриття природженого таланту у створенні авторського методу співпраці з дітьми.
 
 
 
 

11054848 514499698688373 4840760913509727322 nКурс вебінарів базується на еволюційному підході до розуміння сутності дитини і побудові адекватних взаємин з ним, викладених у книзі Езри Щебальського «Корисні діти - інструкція з експлуатації маленького щастя для великих лінивців».
Часто батьки задають автору питання, що стосуються конкретних ситуацій виховання-освіти, оптимізації взаємодії, форматів ефективного розвитку пізнавальних здібностей.
На підставі подібних запитів формуються теми, що наповнюють курс цінним практичним змістом.
Творці курсу готові співпрацювати з кожним батьком в темі плекання маленького щастя і раді отримати від вас цікаві і, можливо, складні приклади розвитку, що вимагають уважного ставлення.

garmonija svitivКоли є складність в контакті, вам допоможе інтерактивний посібник - захоплююча і глибока гра «Гармонія світів»

На сьогодні в арсеналі Академії розвитку є два варіанти партнерського квесту:

1. Для корисних батьків і зіркових дітей від 3 до 12 років «Гармонія світів» 

2. Для чоловіків і жінок, майбутніх партнерів або сімейних пар «Гурман блаженства» 

Вебінари допомагають глибше зрозуміти правила, освоїти тонкощі гри, отримати додаткові можливості застосування корисних стратегій, ввібрати і проростити в повсякденне життя цінні надбання партнерів.

cholovik-zinkaКурс вебінарів для дорослих спирається на дослідженні еволюції любові, чоловічих та жіночих ініціацій, практик активації і розвитку тілесного інтелекту, що проводяться Інститутом Еволюції Свідомості протягом більш ніж 10 років.

Унікальний матеріал, отриманий в прямих експериментах і зібраний статистично, відобразився в таких корисних реальних семінарах, як:

«Школа Тілесного Інтелекту ШТІЛь», «Техніки редукції в роботі з клієнтом», «Переродження в тілі», «Ініціація: шлях до чоловіків і жінок», «Школа Жіночого Досконалості« ЕдинственнаЯ »,« Шлях до вершини - шлях героя ».

Вебінари, підготовлені для Вас Академією розвитку АЕРА в темі відносин, пропонують чоловікам і жінкам стати приємнішими і здоровішими в тілі, багатшими і глибшими в почуттях, мудрішими і толерантнішими в оцінках, розбірливішими і м'якшими в контакті.